Partnerzy – Hevelka

Organizator EN

Sponsor główny

Sponsorem głównym festiwalu Hevelka Beer Fest 2016 jest po raz drugi Stary Browar Kościerzyna. Browar Kościerzyna, łączy ponad stupięćdziesięcioletnią historię i tradycję z nowoczesną technologią. Do produkcji piwa używa wody z własnego ujęcia, najlepszych słodów dostępnych na rynku polskim i zagranicznym, chmielu z plantacji polskich, jak i innych krajów. Drożdże piwowarskie wybiera, selekcjonuje, izoluje i namnaża sam, aby degustacja piwa była niezapomnianym, pełnym rozkoszy dla zmysłów, przeżyciem. Stoisko Stary Browar Kościerzyna znajdziecie w centralnym punkcie hali!

Sponsor

Sponsor Hevelki – marka PRINGLES dla uczestników festiwalu przygotowała specjalną strefę PRINGLES.
Oprócz możliwości zakupu produktów PRINGLES, będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych zabawach i konkursach!
W programie m.in. turniej piłkarzyków stołowych, PRINGSTER (specjalna odmiana popularnej gry TWISTER) czy PRINGLEPONG!
Weź udział w wybranych konkurencjach i zgarnij PRINGLES-owe nagrody!

Partner główny

Partnerzy

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA są rozpoznawalną, gospodarczą i targową marką z blisko 30-letnią tradycją. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych. Siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA jest nowoczesne, wielofunkcyjne i doskonale wyposażone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku-Letnicy.

Patron honorowy

Na hasło HEVELKA Uber daje 50zł na przejazdy dla nowych użytkowników aplikacji. Uber to firma technologiczna, która łączy użytkowników aplikacji z kierowcami, którzy korzystają z platformy w czasie rzeczywistym, aby współdzielić swój przejazd z innymi. Platforma Uber oferuje aktualnie alternatywę transportu w 380 miastach w 68 krajach na całym świecie.

Aplikacja everytap to nie kolejny zbiór kuponów i program lojalnościowy. Otwierasz everytap i widzisz najciekawsze oferty z najfajniejszych miejsc w okolicy. Przeglądasz i zgarniasz coś dla siebie – kawkę na start, wejście na koncert albo burger do burgera za free i inne oryginały. Na Hevelce dzięki aplikacji zaoszczędzisz na kupowanych piwach.

Patroni medialni