Gdzie jest Centrum Stocznia Gdańska?

Oficjalnie przy ul. Wałowej 27A, ale wejście jest od ul. Lisia Grobla. Będą też strzałki naprowadzające. Na pewno nas znajdziecie 🙂

Czy na festiwal mogę przyjść z dzieckiem?

Tak. Wymagane będzie podpisanie oświadczenia o pełnej odpowiedzialności za dziecko przy wejściu na teren festiwalu. Osoby do 18 roku życia wstęp na teren festiwalu mają bezpłatny.

Czy odbędzie się transmisja finału Ligi Mistrzów?

Niestety nie zostało przewidziane publiczne odtwarzanie na skalę naszego wydarzenia w umowach licencyjnych z TVP i nc+.

Dlaczego na stronie Eventim.pl dostępne są bilety jednodniowe tylko na piątek/sobotę?

Bilety jednodniowe można zrealizować w dowolny dzień festiwalu.

Czy na miejscu będzie można nabyć bilety?

Tak. Będą trzy kasy do zakupu biletu na miejscu. Jednakże polecamy zakup online. Unikniecie Państwo kolejek gdyż do odbioru opasek będzie oddzielna kasa.

Czy bilety są w jakiś sposób „kasowane”?

Bilety kupione wcześniej będą wymieniane w kasach na opaski. Na miejscu otrzymacie Państwo paragon fiskalny i odpowiednią opaskę.

Jak/gdzie mogę odebrać gadżet do zakupionego biletu?

Gadżet odbiera się w sklepiku Hevelki wewnątrz budynku na podstawie paragonu fiskalnego.

Czy mogę przyjść z psem/zwierzakiem?

Zdecydowanie nie. Hevelka to duże wydarzenie. Wśród odwiedzających mogą pojawić się alergicy albo osoby bojące się zwierząt.

Czy w CSG będzie szatnia?

Niestety szatni nie będzie.

AmberExpo było wygodnym obiektem. Teraz będzie ciasno i mniej miejsc siedzących.

CSG to duży obiekt. Może nie ma aż takiej przestrzeni wewnątrz jak hale AmberExpo, lecz mamy do dyspozycji więcej miejsca na zewnątrz oraz dodatkowo dostawiony zostanie namiot o powierzchni 200m kw. z miejscami siedzącymi. Oprócz tego browary przywiozą leżaki. Miejsca siedzące będą również na antresoli i w kilku innych miejscach. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się czuć wygodnie 🙂

Czy będzie Tomek Kopyra z blogu blog.kopyra.com?

Tak, będzie jeden dzień – w piątek.

Czy będą jakieś premiery piwne?

Tak 🙂

Czy będzie lista premier piwnych?

Tak. W aplikacji Polski Kraft i AllCool. Obie aplikacje natywnie dostępne tylko na Android. Polski Kraft dostępny jest w wersji web(obsługiwanej również przez iOS).

Jak dostać się do Centrum Stocznia Gdańska? Którędy wchodzi się na imprezę?

Najlepiej dojechać pociągiem do stacji Gdańsk Główny i przespacerować się max. 15 minut. Wejście na teren imprezy od ul. Lisia Grobla.

Czy będą napoje bezalkoholowe?

Tak. W sklepiku Hevelki będą napoje słodzone, soki, napoje bez cukru oraz woda.

Czy będzie można płacić kartą?

Będzie można w sklepiku Hevelki, w kasach biletowych i u niektórych wystawców. Nie wiemy czy wszyscy będą mieli terminale płatnicze, ale w sklepiku Hevelki przy dokonaniu dowolnego zakupu będzie można skorzystać z usługi cashback.

Czy w pobliżu jest bankomat?

Nie, ale w sklepiku Hevelki przy dokonaniu jakiegokolwiek zakupu będzie można skorzystać z usługi cashback.

Gdzie mogę zaparkować samochód?

Niestety nie zapewniamy miejsc parkingowych. Nieopodal jest rozległe pole, którego nie polecamy i nie odpowiadamy za pozostawione pojazdy, lecz teoretycznie można tam zaparkować. Zdecydowanie polecamy transport publiczny ze względu na dogodne położenie obiektu.

Czy mogę przyjechać na rowerze?

Nie polecamy. W pobliżu brak infrastruktury do bezpiecznego zaparkowania roweru. Niestety nie możemy pozwolić na wprowadzenie roweru na teren imprezy.

Czy na Hevelce mogę czuć się bezpiecznie?

Jak pokazały dwie poprzednie edycje, Hevelka to bardzo spokojne wydarzenie z pozytywnie nastawionymi odwiedzającymi. Jednakże nie możemy wykluczyć drobnych incydentów, dlatego na terenie festiwalu będą pracownicy służby porządkowej, dbający o porządek i bezpieczeństwo oraz ratownik medyczny.

Czy w pobliżu będzie możliwy zakup papierosów?

Będzie to możliwe w sklepiku festiwalowym.

Czy będzie dostępne szkło degustacyjne?

Będzie dostępna szklanka jak w zeszłym roku. Posiada cechy 0,3 i 0,5L. Jeśli potrzebujesz mniejszych pojemności, albo masz swoje ulubione szkło degustacyjne, możesz je przynieść.

W jakich pojemnościach będzie sprzedawane piwo?

Wystawcy mają obowiązek sprzedawać piwo w pojemnościach 0,1, 0,3 oraz 0,5L. Mogą oferować też inne, ale zależą już od ich woli.

W jakich cenach będzie sprzedawane piwo?

Standardowa cena za 0,5L większości piw rzemieślniczych to 12-13zł. Lecz w przypadku piw rzadkich, wyjątkowych, mocnych i limitowanych ceny mogą znacznie odbiegać od tego pułapu. Nie narzucamy wystawcom cen sprzedaży ich produktów.