preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X

NASZE FAQ

GDZIE ODBYWA SIĘ IMPREZA?
arrow
Na terenie stadionu Polsat Plus Arena, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Kliknij i sprawdź, jak dojechać.
JAK DOJECHAĆ NA FESTIWAL?
arrow
Na festiwal można przyjechać autem, ale ze względu na charakter imprezy polecamy wybrać transport miejski. Poza regularną komunikacją, można skorzystać z bezpłatnych przejazdów specjalnym autobusem, który będzie regularnie kursować na trasie: Przystanek Politechnika SKM 04, przy ul Klinicznej. Pierwszy kurs w piątek o 15:45 i w sobotę o 13:45. Polsat Plus Arena Gdańsk, przy sekretariacie stadionu od ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. Ostatni kurs spod stadionu ok. 00:15.
CZY NA FESTIWAL MOGĘ PRZYJŚĆ Z DZIECKIEM?
arrow
Tak. Wymagane będzie podpisanie oświadczenia o pełnej odpowiedzialności za dziecko przy wejściu na teren festiwalu. Dzieci do lat 13 wchodzą bezpłatnie, starszym należy kupić bilet.
BILETY
arrow
Do wejścia na teren festiwalu upoważnia bilet, który jest wydawany w formie opaski na rękę. Bilet jednodniowy upoważnia do przebywania na terenie festiwalu w piątek LUB sobotę – uczestnik sam decyduje, kiedy wykorzysta bilet. Bilet dwudniowy upoważnia do przebywania na terenie festiwalu przez cały czas jego trwania (piątek i sobota). W cenie biletu zawarty jest bonus do wyboru: szklanka festiwalowa typu nonic o pojemności 0,5 l, szklanka festiwalowa typu pilsner flute o pojemności 0,35 l, wsparcie Fundacji Hospicyjnej o wartości 10 zł brutto.
JAK ODEBRAĆ BONUS Z BILETU?
arrow
Opaska uprawniająca do wejścia na festiwal zawiera odrywany kupon. Przy wejściu gość decyduje, czy chce przeznaczyć kupon na odbiór szklanki czy przekazać datek dla Fundacji Hospicyjnej. Każdy kupon może być wykorzystany tylko raz.
CZY BĘDZIE DOSTĘPNA SZATNIA?
arrow
Nie.
CZY MOGĘ PRZYJŚĆ Z PSEM/ZWIERZAKIEM?
arrow
Nie.
CZY BĘDĄ PIWA PREMIEROWE?
arrow
Tak. Szczegóły w wydarzeniu.
CZY BĘDZIE LISTA PREMIER PIWNYCH?
arrow
Tak, pełna lista pojawi się na tydzień przed festiwalem.
CZY BĘDĄ NAPOJE/PIWA BEZALKOHOLOWE?
arrow
Tak. Znaczna część wystawców ma w swojej ofercie piwa bezalkoholowe. Wody napijesz się za darmo na stoisku Trzech Kumpli.
CZY W POBLIŻU JEST BANKOMAT?
arrow
Tak. W okolicy stadionu znajduje się kilka bankomatów. Większość wystawców obsługuje również płatności bezgotówkowe.
CZY BĘDZIE PARKING?
arrow
Tak, przy stadionie znajdują się parkingi, ale nie możemy zagwarantować dostępności miejsc parkingowych. 😉
CZY MOGĘ WPROWADZIĆ ROWER NA TEREN FESTIWALU?
arrow
Nie. Rower można zostawić w ogólnodostępnych miejscach na terenie obok stadionu na własną odpowiedzialność.
CZY BĘDZIE DOSTĘPNE SZKŁO DEGUSTACYJNE?
arrow
Tak. Na stoisku festiwalowym będą dostępne w limitowanej ilości szklanki z poprzednich edycji festiwalu. Dostępne pojemności wszystkich szkieł: 0,1, 0,3 i 0,5 l. Istnieje także możliwość zakupu biletu ze szklanką 0,5 l lub 0,35 l w cenie.
W JAKICH POJEMNOŚCIACH BĘDZIE SPRZEDAWANE PIWO?
arrow
Zasady sprzedaży, w tym pojemność serwowanych produktów, wystawcy ustalają indywidualnie, ale najbardziej popularne pojemności to 0,1, 0,3 oraz 0,5 l.
W JAKICH PRZEDZIAŁACH CENOWYCH BĘDZIE SPRZEDAWANE PIWO?
arrow
Standardowa cena za 0,5 l większości piw rzemieślniczych to 15-25 zł. W przypadku piw rzadkich, wyjątkowych, mocnych i limitowanych ceny mogą BYĆ WYŻSZE. Nie narzucamy wystawcom cen sprzedaży ich produktów.
to-top