preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Hevelka 2023 – Zobacz jak bawiliśmy się rok temu!
Aktualności

Hevelka 2023 – Zobacz jak bawiliśmy się rok temu!

14.06.2023

Hevelka 2023 to było prawdziwe kraftowe święto! 18 polskich browarów, selekcja zagranicznych piw, dwie miodosytnie, 4 destylarnie, stoisko Muzeum Polskiej Wódki i bar z doskonałymi drinkami serwowanymi przez ekipę Bimbeer. Było w czym wybierać!

Festiwal obfitował też w premiery, z czego na specjalne wyróżnienie zasługuje rynkowy debiut Pfeiffer’s Cider – nowej marki doskonałego, polskiego cydru, produkowanego z ekologicznych, ręcznie zrywanych jabłek. W tym roku powrócą do nas z tą samą enerią, doskonałymi produktami i nagrodami na koncie.

Oprócz premier, dużą atrakcją na Hevelce jest zawsze możliwość skosztowania limitowanych produktów, dostępnych tylko na festiwalu i tak też było rok temu. Wśród kraftowych rarytasów prym wiodły imperialne stouty i portery leżakowane w beczkach po markowych destylatach oraz dzikie, szlachetne piwa.

Hevelce tradycyjnie towarzyszył zlot food trucków, serwujących pyszne potrawy z całego świata, m.in. pizzę, burgery, zapiekanki, tajski makaron, frytki belgijskie, pastrami czy churros. W tym roku Futraki również zadbają o Wasze brzuchy i podniebienia!

Hevelka to jednak nie tylko doskonałe alkohole kraftowe i pyszne jedzenie, ale przede wszystkim świetna zabawa. Atrakcji nie brakowało! Dla gości dostępna była bezpłatna, obszerna Strefa Gier planszowych, zlokalizowana na oddzielnym piętrze, obsługiwana przez niezawodne GE3K Events.Ponad 100 tytułów gier zapewniało rozrywkę starszym i młodszym, amatorom i planszówkowym wyjadaczom.

W Loży Bursztynowej odbyło się wiele paneli i warsztatów, m.in. degustacja limitowanych miodów z Miodosytni ZULI, która zachwyciła uczestników. Kilka ekip zmierzyło się w kultowym pub quizie, a aktywni sportowo goście Hevelki stanęli w szrankach Piwnej Mili.

Obejrzyjcie relację z poprzedniej edycji i pędźcie kupić bilety na Hevelkę 2024 roku, bo planujemy dla Was jeszcze więcej pyszności i atrakcji!

to-top