preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Strefa Gier Planszowych
Wydarzenia towarzyszące

Strefa Gier Planszowych

01.03.2024

Hevelka to nie tylko ogromny wybór alkoholi kraftowych z całej Polski, ale przede wszystkim świetna zabawa i doskonały pomysł na majówkę! Już trzeci rok z rzędu moc atrakcji na festiwalu zapewni GE3K Events, organizując Strefę Gier Planszowych. Już teraz dołącz do wydarzenia na FB i obserwuj na bieżąco jakie planszowe atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przestronna, komfortowa strefa mieści się na osobnym piętrze, dzięki czemu gracze mogą z dala od zgiełku odpocząć i miło spędzić czas nad planszą, przy dobrym kraftowym piwie czy drinku. Wstęp do strefy i korzystanie z gier są darmowe dla gości Hevelki. Animatorzy z GE3K Events udostępniają gry, chętnie pomagają w doborze i w razie potrzeby tłumaczą zasady. To najlepsi fachowcy od planszówek w Trójmieście, więc na pewno zadbają o to, żebyście bawili się wyśmienicie.

Do dyspozycji gości mamy około 100 tytułów gier, wśród których znajdą się planszówki dla osób w każdym wieku o różnym poziomie zaawansowania. W biblioteczce królują imprezówki i kultowe tytuły jak Catan, Wsiąść do pociągu czy Splendor, ale nie zabraknie też bardziej wymagających gier i nowości wydawniczych. Wśród nich znajdziecie zarówno gry dla 2 osób, jak i tytuły przeznaczone dla kilkunastoosobowych ekip. Poza bogato wyposażoną biblioteczką gier planszowych, na gości strefy czekają turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Hevelka to doskonała okazja, żeby poznać nowe gry i pograć w te ulubione, na które zwykle nie wystarcza czasu. A to wszystko za darmo, w komfortowych warunkach, degustując najwyższej jakości rzemieślnicze trunki. Brzmi jak doskonały plan na majowy weekend? W takim razie kupuj bilety na Hevekę i widzimy się w Strrefie Gier Planszowych! A tymczasem obejrzyj relację z 2022 roku i zobacz jak wyglądała pierwsza duża impreza planszówkowa na stadionie po pandemii, bo to właśnie Hevelka przywróciła trójmiejskie granie w szerokim gronie. Z roku na rok mamy coraz większy rozmach, więc obiecujemy doskonałą zabawę!

 

to-top