preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Szkło festiwalowe w cenie biletu
Aktualności

Szkło festiwalowe w cenie biletu

06.04.2024

Nowe szkło festiwalowe

W tym roku przygotowaliśmy dla gości Hevelki nowe szkło festiwalowe, które będzie można odebrać przy wejściu w cenie biletu. Jest to szklanka typu pilsner flute o pojemności 0,35 l z cechą dla 0,1 l i 0,3 l.  Poręczna, zgrabna, idealna do degustacji. Postawiliśmy na małe szkło, bo konsekwentnie promujemy różnorodność i świadome degustowanie w miejsce spożywania dużych ilości alkoholu. Wierzymy, że będzie to nie tylko praktyczny gadżet w trakcie festiwalu, ale również doskonała pamiątka.

szkło Hevelki 2024

szkło Hevelki 2024

A może szkło festiwalowe 2023?

Wiemy, że część z gości preferuje szklanki o pojemności 0,5 l , dlatego zamiast tegorocznej szklanki można w cenie biletu odebrać zeszłoroczny model. To szklanka typu nonic o pojemności 0,56 l z cechami dla 0,1 l, 0,3 l i 0,5l. Jest lekka, uniwersalna, zapewnia swobodę doboru pojemności piwa w zależności od stylu. Tradycyjnie zachęcamy do wybierania porcji degustacyjnych w przypadku piw mocnych, takich jak portery, imperialne stouty czy barley wine.

Szkło festiwalowe typu nonic można odebrać przy wejściu w cenie biletu.

szkło Hevelki 2023

Wybierz szkło zamiast plastiku

Od lat konsekwentnie zachęcamy gości i wystawców do ograniczania zużycia plastiku. W cenie biletu można odebrać ładne i praktyczne szklanki festiwalowe. Inne, kolekcjonerskie szkła z poprzednich edycji są do nabycia na stoisku festiwalowym. Większość wystawców oferuje możliwość zakupu szklanek z logo lub grafikami marki. Goście mogą również przyjść z własnym szkłem. Aby korzystanie z naczyń wielorazowych było wygodne i przyjemne, wraz z naszym partnerem Polufka Serwis zapewniamy ogólnodostępne myjki. Dbajcie razem z nami o planetę!

myjka do szklanek

myjka do szklanek

Szkło festiwalowe w cenie biletu

Zakup biletu na Hevelkę – zarówno online, jak i w kasach przy wejściu – uprawnia do jednokrotnego skorzystania z wybranego bonusu:

  • odbiór szklanki 0,56 l z grafiką Hevelki 2023,
  • odbiór szklanki 0,35 l z grafiką Hevelki 2024,
  • wsparcie Fundacji Hospicyjnej.

Szklanki dostępne są do wyczerpania zapasów. Więcej informacji w Regulaminie.

Szklanka 0,56 l typu nonic posiada cechy dla 0,1 / 0,3 / 0,5 l, a szklanka 0,35 l typu pilsner flute dla 0,1 i 0,3 l. To doskonałe, praktyczne pamiątki z festiwalu, ale też krok w kierunku zmniejszenia ilości odpadów. Nie potrzebujesz szklanki lub planujesz przyjść z własnym naczyniem? Rezygnując z odbioru szkła, wspierasz Fundację Hospicyjną, do czego również gorąco zachęcamy i z góry dziękujemy. Wsparcie Fundacji będzie możliwe również podczas trwania festiwalu w postaci datków zbieranych przez Wolontariuszy do puszek.

Dowiedz się więcej o biletach i baw się razem z nami w maju na stadionie!

to-top