preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Bilety na Hevelkę 2024
Aktualności

Bilety na Hevelkę 2024

25.03.2024

Gdzie i za ile kupić?

Bilety na festiwal Hevelka 2024 można kupić online za pośrednictwem Interticket lub w kasach biletowych przy wejściu na teren festiwalu. Zachęcamy do zakupu biletów przez internet, gdyż tak jest szybciej, wygodniej i…taniej!

Ceny biletów online:

  • jednodniowy: 32 zł
  • dwudniowy: 45 zł
  • Ceny biletów w kasach:
  • jednodniowy: 35 zł
  • dwudniowy: 49 zł

Bilet jednodniowy uprawnia do dowolnej liczby wejść na teren festiwalu w jeden wybrany dzień – piątek 10.05.2024 lub sobotę 11.05.2024. Bilet dwudniowy umożliwia dowolną liczbę wejść na teren festiwalu w oba wymienione dni. Warunkiem jest posiadanie założonej na rękę opaski, którą każdy z gości otrzyma przy pierwszym wejściu na Hevelkę po okazaniu ważnego biletu.

Odbierz bonus w cenie biletu

Zakup biletu na Hevelkę – zarówno online, jak i w kasach przy wejściu – uprawnia do jednokrotnego skorzystania z wybranego bonusu.

Bonusy do wyboru:

  • odbiór szklanki 0,56 l z grafiką Hevelki 2023,
  • odbor szklanki 0,35 l z tegoroczną grafiką Hevelki,
  • wsparcie Fundacji Hospicyjnej.

Szklanki dostępne są do wyczerpania zapasów. Więcej informacji w Regulaminie.

Szklanka 0,56 l typu nonic posiada cechy dla 0,1 / 0,3 / 0,5 l, a szklanka 0,35 l typu pilsner flute dla 0,1 i 0,3 l. To doskonała, praktyczna pamiątka z festiwalu, ale też krok w kierunku zmniejszenia ilości odpadów. Od lat zachęcamy do korzystania z wielorazazowych naczyń i dbania o planetę. Na festiwalu dostępne będą myjki, aby samodzielnie, wygodnie przepłukać szkło.

Nie potrzebujesz szklanki lub planujesz przyść z własnym naczyniem? Rezygnując z odbioru szkła, wspierasz Fundację Hospicyjną, do czego również gorąco zachęcamy i z góry dziękujemy. Wsparcie Fundacji będzie możliwe również podczas trwania festiwalu w postaci datków zbieranych przez Wolontariuszy do puszek.

Moc atrakcji w jednym bilecie

Hevelka to nie tylko największy festiwal alkoholi kraftowych na Pomorzu, ale przede wszystkim doskonała zabawa. Bilet na Hevelkę uprawnia również do uczestnictwa w koncertach jazzu i muzyki klasycznej w naszej Strefie Kultury oraz do korzystania bezpłatnie z bogatych zasobów i atrakcji w Strefie Gier Planszowych.

Przy okazji festiwalu alkoholi odbędzie się także zlot food trucków, w którym udział jest bezpłatny i nie wymaga posiadania biletu na Hevelkę. Jednak skoro trafiliście na tę stronę, to pewnie wybieracie się na Hevelkę i zachęcamy Was do tego serdecznie. Pizza, burger czy frytki najlepiej smakują z dobrym piwem, zwłaszcza w majowy weekend!

Happy hours

Masz czas dopiero późnym wieczorem, a chciałbyś wpaść na Hevelkę? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną – bilet za jedyne 12 zł, uprawniający do wstępu na teren festiwalu po 21:00. Taki bilet nie zawiera bonusu, ale pozwoli Ci bez drenowania kieszeni doskonale bawić się na największym festiwalu alkoholi kraftowych na Pomorzu!

Bilet promocyjny dostępny będzie jedynie w kasach festiwalowych. Nie zawiera bonusu, ale uprawnia do korzystania z festiwalu w pełni, czyli również do odwiedzenia Strefy Kultury i Strefy Gier Planszowych.

 

Wstęp dla gości z branży Horeca

Hevelka 2024 roku to nie tylko doskonała zabawa i promocja polskich alkoholi rzemieślniczych, ale również świetna okazja do poszerzenia bazy branżowych kontaktów, przedstawienia oferty oraz nawiązania współpracy. Aby wyjść temu naprzeciw, postanowiliśmy udostępnić pulę specjalnych biletów przeznaczonych dla gości z branży Horeca.

Specjalne bilety można kupić w cenie 12 zł w kasach festiwalu po uprzednim wypełnieniu formularza. Każdy zapisany gość otrzyma przy wejściu identyfikator. Postanowiliśmy również stworzyć hevelkową bazę branżowych kontaktów, do której można dołączyć wypełniając powyższy formularz. Po Hevelce udostępnimy wszystkim zapisanym bazę, aby ułatwić Wam pofestiwalowe kontakty.

Do zobaczenia na Hevelce 2024!

to-top