preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Darmowy autobus
Aktualności

Darmowy autobus

03.05.2024

Jak dojadę na Hevelkę?

darmowy autobus hevelkowy

Jak trafić na festiwal Hevelka 2024? Bardzo łatwo, zwłaszcza z pomocą darmowego autobusu, kursującego przez cały czas trwania festiwalu, oznaczonego banerem Hevelki. W tym roku pomieści jeszcze więcej pasażerów, gdyż jest dwupoziomowy! Kursować będzie w trybie ciągłym przez cały czas trwania festiwalu na trasie:

  • przystanek Politechnika SKM 04, przy ul. Klinicznej (pierwszy kurs w piątek o 15:45 i w sobotę o 13:45),
  • przystanek przy sekretariacie Polsat Plus Arena Gdańsk od ul. Pokoleń Lechii Gdańsk (ostatni kurs spod stadionu ok. 00:15).

Przystanek przy ul. Klinicznej to dogodne miejsce przesiadkowe dla podróżujących tramwajami i SKM. Hevelkobus pozwoli dotrzeć na festiwal i wrócić późnym wieczorem mieszkańcom Sopotu i Gdyni, a także ułatwi komunikację gdańszczanom. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkamy się na Hevelce w licznym gronie!

wskazówki dojazdowe

Możesz także skorzystać ze standardowej komunikacji miejskiej. Dla ułatwienia zamieszczamy mapę połączeń. Wyszukując hasła „stadion” oraz „amber expo”, znajdziesz przystanki zlokalizowane najbliżej Polsat Plus Arena Gdańsk. Polecamy korzystanie z planera podróży jakdojade.pl. Gdy nie znajdziesz komfortowego połączenia na stadion lub ze stadionu do domu, skorzystaj z przesiadki z / na hevelkowy autobus na przystanku Politechnika SKM 04.

Przy stadionie dostępne są płatne parkingi P3 i P4, na które wjazd odbywa się od ulicy Żaglowej. Wymagana jest opłata w parkometrze, pula miejsc ograniczona. Wokół stadionu rozmieszczonych jest także sporo stojaków na rowery. Są to miejsca niestrzeżone, więc rower zostawiasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj – nie wsiadaj za kierownicę, na rower ani na hulajnogę po spożyciu alkoholu. Wybierz komunikację miejską, darmowy hevelkowy autobus lub taksówkę.

to-top