preloader

NASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE.
ZOBACZ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.

X
Wstęp dla gości z branży HORECA
Aktualności

Wstęp dla gości z branży HORECA

08.04.2024

Wstęp dla gości z branży HORECA

Hevelka 2024 roku to nie tylko doskonała zabawa i promocja polskich alkoholi rzemieślniczych, ale również świetna okazja do poszerzenia bazy branżowych kontaktów, przedstawienia oferty oraz nawiązania współpracy. Aby wyjść temu naprzeciw, postanowiliśmy udostępnić pulę specjalnych biletów przeznaczonych dla gości z branży Horeca. Specjalne bilety można kupić w cenie 12 zł w kasach festiwalu po uprzednim wypełnieniu formularza. Każdy zapisany gość otrzyma przy wejściu identyfikator.

Polecamy zwłaszcza początkowe godziny imprezy, stwarzające przestrzeń, żeby spokojnie porozmawiać i wymienić się kontaktami. W samym środku festiwalu zwykle jest to utrudnione ze względu na tłok, możliwy hałas i intensywną sprzedaż, na której koncentrują się wystawcy.
Promocyjne bilety nie uprawniają do skorzystania z bonusu w postaci odbioru darmowej szklanki lub wsparcia Fundacji Hospicyjnej. Szkło można bez problemu kupić na stoisku festiwalowym, do czego zachęcamy. Z góry serdecznie dziękujemy także za udział w kweście organizowanej na miejscu przez wolontariuszy Fundacji.
Dla gości z branży Horeca mamy specjalne bilety.

Baza branżowych kontaktów

Postanowiliśmy również stworzyć hevelkową bazę branżowych kontaktów, do której chętni mogą dołączyć wypełniając powyższy formularz. Nie obawiaj się – to tylko opcja. Jeśli nie chcesz przekazywać swojego kontaktu w ten sposób, nie ma problemu, nadal możesz skorzystać z ulgowego biletu. Po Hevelce udostępnimy naszym wystawcom dane kontaktowe i wiadomości zamieszczone przez gości z branży HoReCa. Gdy wizytówka czy katalog gdzieś się zapodzieje w trakcie festiwalu, nie pozostaniecie na lodzie. Wierzymy, że taka baza ułatwi pofestiwalowe kontakty i rozpoczęcie lub kontynuowanie współpracy.

 

to-top